субота, 4 грудня 2021 р.

 Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.

У період з 29 листопада по 03 грудня 2021 року в ДНЗ «Деражнянський ЦПО» було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як основна потреба людини. На Центр покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Тому Тиждень безпеки життєдіяльності розпочався з проведенням лінійки, на якій учні та педагоги мали змогу  ознайомитися з планом роботи на тиждень. 

    У навчальному закладі було проведено практичне заняття з евакуації, на випадок виникнення надзвичайних ситуації природного та техногенного характеру.

       Відбулася зустріч з працівниками ДСНС  України у Хмельницькій області. Рятувальники формували уявлення про рятувально-пожежну техніку їх види, провели навчання з учнями та працюючим персоналом щодо дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

      Бібліотекар Ясінська А В. до Тиждня знань з основ безпеки життєдіяльності оформила виставку методичної та науково популярної літератури на тему: Безпека понад усе».

    Відбулася зустріч з працівниками екстреної "швидкої" допомоги, а саме: завідуюча Деражнянською підстанцією екстреної медичної допомоги Руцька Г. М. 
            Проведено практичне заняття з надання першої долікарської допомоги потерпілому.

       Викладач з предмету : «Захист Вітчизні» Бачинський В.С. та викладач з предмету «Охорона праці» РомановаО.А. провели тематичні бесіди на тему: «Дії населення під час  надзвичайних ситуацій», перегляд відеоролика: «Як захиститись від короновірусу?»     Між професіями був проведений конкурс інтерактивного плаката на тему: «Безпека життя», де всі групи прийняли участь і показали гарний результат.Професія “Контролер-касир; обліковець” з реєстрації бухгалтерських даних"Професія " Кухар; кондитер"Професія  "С люсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; водій автотранспортних засобів категорії "С1"" Немає коментарів:

Дописати коментар